Ciekawe miejsca w internecie

Na tej stronie, dzielił się będę z Wami ciekawymi znaleziskami w internecie oraz moją opinią na ich temat.

Every Noise at Once
Strona dla miłośników muzyki. Klikając na nazwę gatunku muzycznego, słyszymy przykład wykonawcy, natomiast klikając na strzałkę obok, możemy wysłuchać więcej wykonawców tego gatunku. Ktoś się sporo napracował.

pica-pic.com
Świetny emulator gierek rosyjskich gierek kieszonkowych. Miło powspominać stare czasy i na spokojnie pograć w Ośmiornicę, Kucharza albo Kosmitów. Miłej Zabawy.

Flash Loop
Ciekawy instrument zapętlonych melodii, które sami możemy komponować. Wciągające.

Akinator- Internetowy Dżin
Akinator to genialny Dżin, potrafiący zgadnąć o jakiej postaci myślimy. Krótka instrukcja:
Wymyślamy postać, prawdziwą lub fikcyjną i odpowiadamy Akinatorowi na pytania. Na podstawie informacji jakie mu udzielimy Akinator zgadnie jaką postać mamy na myśli. Zaskoczył mnie wiele razy.

Geoguesser
Super gra na spostrzegawczość! Na podstawie Google Maps zostajemy umieszczeni w losowym punkcie na naszej planecie. Naszym zadaniem jest odgadnąć gdzie się znajdujemy. Im bliżej lokalizacji tym więcej punktów otrzymujemy. Radzę zwracać uwagę na znaki drogowe, i tablice rejestracyjne.

5000 Best
5000 najlepszych na świecie filmów, książek, gier, filmików, narzędzi, witryn i zdjęć. Wszystko z podziałem na kategorie, gatunki i czas wydania. Polecam zwłaszcza tym, którzy zamiast nowości wolą porządny film znany na całym świecie.